Firma Profilimiz

Zirvede olmaksa hedefiniz, makineler bizim işimiz.

Biz sadece sizi zirveye taşıyan makineleri yapıyoruz.

Zirvede kalmanın mutluluğunu yaşamak sizin işiniz.CZ BETON, 2005 yılında Türkiye ve Dünya maden sektöründeki endüstriyel tesislere danışmanlık ve anahtar teslim tesis imalatı için alanında deneyimli mühendis kadrosuyla  hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.


Firmamızın Merkez ofis olarak Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde 1500 m2 lik proje yönetim ofisleri, 1000 m2 lik imalat alanı ve Ankara Temelli Başkent Organize sanayi bölgesinde 1000 m2 lik proje yönetim ofisleri, 4000 m2 lik kapalı, 4000 m2 lik açık imalat fabrikasıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

AR-GE bölümümüzde, tesislere yapılan çalışmalarımızla daha az işçilik ve daha az enerji ile daha yüksek kapasitelere ulaşma imkânı sağlanmıştır. Yıllarca devam eden endüstriyel tesislerdeki kalıplaşmış fikirlere yapmış olduğumuz mühendislik hesaplarımızla yeni bir pencere açmış olup, sorunlara bakış açımızla çözüm odağı olmuşuzdur. 


CZ BETON olarak bizler, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve çalışmalarımızda gösterdiğimiz titizlikle kısa zamanda çok daha büyük başarılara imza atabileceğimiz inancındayız. Alanında deneyimli mühendis kadrosuyla tasarım ve çözüm odaklı bakış açısı ile başta Alçı olmak üzere Yapı kimyasalları, Perlit, Kalsit, Çimento, Bims, Beton, Kireç, Alçıpan, Maden, Gübre ve yem sanayi tesislerine makine ve anahtar teslim tesis çalışmalarımızla ürün yelpazemizi yıldan yıla genişleterek, daha kapsamlı bir hizmet alanında çalışmaktayız.


CZ BETON olarak , Türkiye alçı üretim kapasitesinin %60 'ını, Azerbaycan ülkesinin alçı üretim kapasitesinin % 85 'i, Azerbaycan ülkesinin kalsit üretim kapasitesinin % 80 'i ve Azerbeycan ülkesinin perlit üretim kapasitesinin % 80 'i yapmış olduğumuz tesislerle karşılanmaktadır. Ayrıca ülkemizin komşu ülkelerindeki sanayi ve inşaat sektörlerinde bir çok firmaya hizmet vermektedir.


Başladığımız bu yolda gösterdiğimiz hızlı yükseliş grafiğimizle, Yüksek kalite anlayışımızla ve ilkelerimizden taviz vermeden birçok ilke imza atarak başarılarıyla maden sektörüne hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.


Firmamız müşterilerimizin bir çözüm ortağı olarak çalışmayı kendine ilke edinmiştir.

Copyright All Reserved By Xmaster © 2012